Üzemeltetési mérnököt keresünk

a Premium Support Kft. csapatába

Ha szereted a változatos feladatokat, tudsz csapatban dolgozni, de az önálló munkavégzéstől sem ijedsz meg és nem kenyered a semmittevés,

akkor Téged keresünk!

Ezek a feladatok várnak rád:

➢ ügyfélrendszerek üzemeltetésében való részvétel

➢ aktív részvétel az üzemeltetési folyamatok és módszertan fejlesztésében és mérésében

➢ egyedi installációs/integrációs feladatok végrehajtása, alkalmanként tervezése

➢ a csapat szakmai támogatása, az ismeretek belső megosztása

Amit kínálunk:

➢ hosszútávú munkalehetőség

➢ egy igazán jó csapat

➢ kihívást jelentő feladatok

➢ fejlődési lehetőség

➢ kiváló munkakörülmények

Amit érdemes tudni rólunk:

➢ szeretünk csapatban dolgozni

➢ fontos nekünk, hogy jól érezd magad nálunk

➢ érték számunkra, hogy felkészültek és megbízhatóak vagyunk

➢ irodánk Budapesten, a Könyves Kálmán Krt. 76. sz. alatt található.

Amit várunk:

 ➢ gyakorlat MS Windows és/vagy Linux szerverek és kapcsolódó alkalmazások üzemeltetésében

➢ stabil hálózati ismeretek

➢ SQL szerver, Exchange, Active Directory

➢ Xen, HyperV, VMware ismeret

➢ SCOM, Nagios

➢ O365, Azure tapasztalat

… és ami még nagyon fontos:

➢ szereted a kihívásokat és a dinamikus munkavégzést

➢ fontos számodra a szakmai, emberi igényesség és a megbízható, értékteremtő munkavégzés

➢ nem okoz számodra problémát a dokumentáció készítés

➢ csapatjátékos vagy, és a problémamegoldásra törekedsz

➢ nem ijedsz meg egy olyan feladattól vagy problémától, amivel eddig még nem találkoztál

➢ szeretnél és hajlandó is vagy fejlődni

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, várjuk az önéletrajzodat az alábbi e-mail címre:

recruitment@premiumsupport.hu

Reméljük, hogy nemsokára személyesen is megismerhetjük egymást!

“Az élet túl rövid ahhoz, hogy ne szeresd azt, amit csinálsz.”

Ray Kroc